Kim jest Kobieta Pozytywna?

Świat zrodził się z miłości, jest podtrzymywany przez miłość, kroczy ku miłości i wschodzi w miłości.

Św. Franciszek Salezy

Ten blog jest jak ja … otwarty na każdy temat, który inspiruje, ciekawi czy przybliża do podniesienia jakości życia. Koncentruje się na tym co przyczynia się do rozwoju, poszerzenia własnych horyzontów oraz odkrycia piękna świata, który nas otacza. Jest po to by pokazać, że warto się zatrzymywać by doceniać momenty … Moje miejsce, które wynika z chęci podzielenia się tematami z zakresu smaku, uczuć, natchnień oraz samorozwoju.

Zapraszam do rozmów o zdrowym stylu życia, o jakości, o czasie i umyśle … O nas samych i tym co kryje się w zakamarkach naszej duszy. Zabieram Cię w podróż do mojego świata gdzie … życie to moje życie 🙂

Inspirujące tematy:

  • rozwój osobisty – szukanie i odkrywanie nowych metod na podniesienie jakości swojego życia. Skuteczne zarządzanie swoimi zasobami oraz poznawanie zupełnie nieznanych. Odkrywanie i rozwijanie własnych talentów.
  • emocje i uczucia – analizowanie i zagłębianie się w to co żyje w nas … w samym środku 🙂 Poznawanie procesu tworzenia się emocji i eksplorowanie całego jej przebiegu …
  • joga – wszystko co związane z radością jej praktykowania
  • medytacja – pozytywy wsłuchania się w swoje wnętrze i dostrzeżenie nieznanych nam elementów.
  • kuchnia – poznawanie różnych zakątków świata poprzez kulinarne podróże
  • książki – co ciekawi, inspiruje, interesuje
  • natura i kobiecość – jednym słowem świat 🙂

Życzę Tobie, Drogi Czytelniku byś dostrzegał i zachwycał się światem. Życzę Ci pasji, radości, zdrowia i energii do działania oraz uczucia harmonii. Życzę umiejętności odkrywania wyjątkowości w tym w czym inni widzą bezużyteczność. Pomysłowości, kreatywności i słońca na każdy dzień życia.

z miłością, Paula