Kobieta Pozytywna

Kobieta Pozytywna – warsztat z samoświadomości. Jak poznać siebie?

Poznaj samego siebie, a stanie przed Tobą otworem cały świat.

Sokrates

W minionym tygodniu w bibliotece w Kosakowie miało miejsce pierwsze spotkanie rozpoczynające cykl zatytułowany „Kobieta pozytywna – warsztat z samoświadomości”, które miałam przyjemność poprowadzić. Zajęcia, odbyły się w kameralnej atmosferze i były wprowadzeniem w temat poznawania własnej osoby. Większość z nas uważa, że doskonale zna siebie czy jednak na pewno? Czy potrafimy odpowiedzieć na podstawowe pytanie takie, jak kim jestem? Jaka jestem? Do czego mam predyspozycje?

fot. Paulina Filipowicz

Projekt ten ma na celu przeprowadzenie zajęć z zakresu nauki poznawania własnej osobowości, odrywanie swojego potencjału, talentów i predyspozycji poprzez ćwiczenia. Panie, które przyszły na spotkanie mogły wykonać wiele cennych dla siebie zadań, które pomogą w nabyciu podstawowej wiedzy z zakresu odkrywania własnego „ja”.

fot. Paulina Filipowicz

W pełnej pozytywności atmosferze, z kubkiem dobrej herbaty spędziłyśmy 2 godziny na ćwiczeniach i pogawędkach, dzieląc się swoimi doświadczeniami. Poznałyśmy typy temperamentu, sposoby myślenia, piramidę potrzeb oraz rodzaje inteligencji. Dowiedziałyśmy się o tym, jak bardzo my jako ludzie różnimy się od siebie i poznałyśmy powody tych różnic. Poprzez ćwiczenia można było odpowiedzieć sobie na pytanie, jak obserwować siebie i dlaczego warto to robić, dlaczego warto być swoim najlepszych przyjacielem.

fot. Paulina Filipowicz

Kolejne spotkanie, które odbędzie się już 13.05, będzie poszerzało rozpoczęty temat. Tym razem zajmiemy się inteligencją emocjonalną, nawykami, które towarzyszą nam każdego dnia oraz poznamy swoje mocne i słabe strony. W trakcie cyklu zajęć zadbam o to by poprzez skuteczne poznawanie i rozwijanie własnej osobowości podnosić jakość swojego życia.

z miłością, Paula

3 407 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *